Çfarë
image
 • imageArts & Entertainment
 • imageAutomotive
 • imageBeauty & Spa
 • imageHealth & Medical
 • imageHotels
 • imageReal Estate
 • imageRestaurant
 • imageServices
 • imageShopping
ku
image
image

arkë AleksandraD Fashion and Design Shiko Videon

We shopped for the fabrics together and shared many pictures and ideas. She was very helpful. I went to many fittings to her cozy place, where she was a great host and made me feel really welcomed. I loved every fitting where I could see more and more how my dress was coming along.

Q Service

I went to many fittings to her cozy place, where she was a great host and made me feel really welcomed. I loved every fitting where I could see more and more how my dress was coming along.

Q Quality

I went to many fittings to her cozy place, where she was a great host and made me feel really welcomed. I loved every fitting where I could see more and more how my dress was coming along.

Na vlerësoni dhe shkruani një përmbledhje

Cleanliness

Service

Ambience

Price

Shfleto

Shqyrtimi juaj rekomandohet të jetë i gjatë së paku 140 karaktere

image

Trego të gjitha kohën
 • E hënë24 orë e hapur
 • E martë24 orë e hapur
 • E mërkurë24 orë e hapur
 • E enjte24 orë e hapur
 • E premte24 orë e hapur
 • E shtunë24 orë e hapur
 • E diel24 orë e hapur
 • $$$$
building Pronare apo pune ketu? Pohoni tani! Pohoni tani!

imageKërkesa juaj u dërgua me sukses.

image