Çfarë
image
  • imageArts & Entertainment
  • imageAutomotive
  • imageBeauty & Spa
  • imageHealth & Medical
  • imageHotels
  • imageReal Estate
  • imageRestaurant
  • imageServices
  • imageShopping
ku
image
image

I thoroughly enjoyed a deep-tissue massage and facial here. My masseuse (Holly) was personable yet still maintained a relaxed, professional air and worked my boulder-esque neck with aplomb. I asked for a “lite” facial owing to my sensitive skin, and my aesthetician complied and spent more time with some gentle herbs and massaging which was perfect.

Na vlerësoni dhe shkruani një përmbledhje

Vlerësimi juaj për këtë listë

angry
crying
sleeping
smily
cool
Shfleto

Shqyrtimi juaj rekomandohet të jetë i gjatë së paku 140 karaktere

image

building Pronare apo pune ketu? Pohoni tani! Pohoni tani!

imageKërkesa juaj u dërgua me sukses.

image